Yllix Media İnternet Reklamcılığı

Herkese merhabalar bu yazımda sizlere google adsense alternatifi bir reklam ağı olan yllix mediadan bahsedeceğim.

yX Media - Monetize your website traffic with us 

Yllix Media Nedir ?


Ylllix Media Advertica Ltd. reklam şirketinin bir reklam ağıdır.Çek Cumhuriyeti ve Panama olmak üzere iki adet ofisleri bulunmaktadır.Şirket 2012 yılından beri aktif olarak hizmet vermektedir.

İnternet reklamcılığı ile uğraşanların bildikleri üzere dünyanın en büyük reklam ağı Google Adsense'dir.Adsense dünyanın en büyüğü olmanın yanı sıra kullanıcılara en çok parayı kazandıran şirket konumundadır.Ve bu uzun yıllar böyle devam edecek gibi gözüküyor.Ancak adsensede onay almak kabul görmek için pek çok kriter gerekiyor.Bu tabiki web sitesi olanlar için geçerli.

Eğer spam içerik yayınlıyorsanız,siteniz bir film sitesi ise veya adult içerik barındırıyorsanız vs.vs.vs. pek çok nedenden ötürü adsense kabul görmeniz zordur.Özellikle fim sitesi sahibi olanlar için yllix media çok güzel bir seçenek.Yllix media sitenizin içeriğine bakmaksızın sizi kabul eder.Yapmanız gereken siteye kayıt olmak.Kayıt olduktan sonra sitenizin yerleşimine göre reklamlardan birini sitenize eklemek.

Yllix media size pek çok reklam seçeneği sunar CPM(Gösterim Başı Kazanç),CPC(Tıklama Başı Kazanç),Popup,Popunder,Layer,Redirect(Yönlendirmeli Reklamlar).Bu reklamları sitedeki "AD TAGS" bölümünden html kodlarını alarak sitenizin yerleşimine göre ekleyebilirsiniz.Bende spam sitelerimde yllix mediayı kullanıyorum ve benim için bir alternatif.Benim tercihim popunder reklamları en çok buradan kazanıyorum.

Sitede birde "PREMIUM SITE" olayı var birazda bundan bahsedeyim.Sitenize reklamları ekledikten sonra sitenizin trafiğine göre siteniz yllix media tarafından "PREMIUM" site konumuna getirilir ve daha fazla kazanç sağlamaya başlarsınız.Bunun için yapmanız gereken özel birşey yok.Sitenize sahte trafik çekmediğiniz sürece premium ünvanını alırsınız.Facebook vb. sosyal medyadan gelen hitler sıkıntı çıkarmayacaktır.

Sitede yayıncı olabildiğiniz gibi reklamveren (Advertiser)'de olabilirsiniz.Uygun fiyatlarla sitenize organik ziyaretçi çekebilir ve sitenizin tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Yayıncılar için bir başka kazanç imkanı ise Affilate (referans sistemi)dir.Siteye kayıt olduktan sonra affilate bölümündeki referans linkinizi paylaşarak sisteme dahil ettiğiniz her yayıncı ve reklamverenden komisyon alabilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor ?


Site kullanıcılarına pek çok ödeme seçeneği sunuyor.Bunlar PAYPAL,PAYZA,EFT.
Türkiyede paypal yasaklandığı için türk kullanıcılar olarak payzayı tercih ediyoruz.Bir diğer seçenek olan EFT için bakiyenizin 100 dolar olmasını beklemeniz gerekiyor.Ödemeler dilerseniz günlük dilersenizde haftalık olarak yapılmaktadır.Paypal ve payza için minimum ödeme tutarı 1 dolardır.EFT için 100 dolar.Ödeme ayarlarını PAYMENTS ve ACCOUNT bölümünden yapabilir cüzdan veya banka hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Siteye Kayıt Olmak İçin : http://bc.vc/GOf1oEs

Yukarıdaki linkten üye olarak referansım olabilirsiniz.Yazıyı buraya kadar okuyanların referansımdan üye olmalarını rica ediyorum.Takıldığınız yerleri yorum olarak yazabilirsiniz. 

Ödeme Kanıtı Yllix Media İnternet Reklamcılığı Yllix Media İnternet Reklamcılığı Reviewed by Serdar Erol on Haziran 22, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

loading...
Blogger tarafından desteklenmektedir.