Facebook Sayfaları Üzerinden Para Kazanma


Herkese tekrar merhaba.Bu yazımda günümüzün en çok kullanılan sosyal ağı facebook ile nasıl para kazanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğim.

Mobil cihazların çoğalmasıyla birlikte hayatımızın vazgeçilmezi sosyal medya platformları olmuştur.Bunların başını facebook,twitter ve instagram çekiyor.Her gün sosyal medya hesaplarımızda uzun vakitler geçiriyoruz.Biz bu sitelerde dolaşırken birileri diğer tarafından zengin olmaya devam ediyor.

Peki bu nasıl oluyor?Tabi ki reklamlarla.İnternet sektöründe ürünlerini tanıtmak ve doğru kitleye ulaşmak isteyen binlerce reklam veren mevcut.Konuyu fazla dağıtmadan facebook üzerinden kazanabileceğiniz yöntemleri sıralayalım.

1 - Facebook Sayfası Açın

İlk olarak kendi facebook hesabınız üzerinden bir sayfa oluşturun.Bildiğiniz konular üzerine açmanızı öneririm.Ne üzerine açacağınız tamamen size kalmış.Türkiye'de en çok tutan sayfalar genelde komedi ve spor sayfaları oluyor.Eğer hiç bir fikriniz yoksa bu ikisini önerebilirim.

2 - Popülerliğini Artırın 

Sayfanızı açtıktan sonra güncel içerikler paylaşın.Unutmayın internette içerik eşittir paradır.Ne kadar güncel olursanız o kadar çok kişiye ulaşırsınız.Sayfanızın popülerliğini yükseltmek için gönderilerinizi fazla üyesi olan facebook gruplarında paylaşın buralardan organik beğeni sağlayabilirsiniz.

3 - Reklam veren bulun

Sayfanızın beğenisini yükselttikçe reklam verenler bulabileceksiniz.Sayfanızın beğeni sayısını yükseltmeye yönelik çalışın sayfanızın popülerliği arttıkça sayfanız daha değerlenecektir.Çeşitli web sitelerinin reklamlaırnı veya herhangi bir ürünün reklamını yapmak üzere mesajlar alabilirsiniz.Yüksek beğeni sayısına ulaştıktan sonra gönderi başına 50-60 lira gibi güzel rakamlar kazanabilirsiniz.Bu işi yapan örnek facebook sayfalarını aşağıda veriyorum bunları inceleyerek kendinize yol çizebilirsiniz.


- Kemal Ekşioğlu bu sayfa internet üzerinde her türlü içeriği sayfasında paylaşıp popülerlik kazanmış sayfalardandır.Şu anda Türkiye'nin en büyük viral(güncel) içerik sitelerinden reklam almaktadır.

4 - Kendi Markanızı Oluşturun

Dilerseniz yukarıda bahsettiğim şekilde popülerlik kazanıp sayfanızda paylaşabilir.Dilerseniz kendiniz bir marka oluşturup sayfanızdaki kitleyi kendi web sitenize çekebilirsiniz.Ardından web sitenizdeki reklamlardan para kazanabilirsiniz.

5 - Facebook Sayfa Satışı Yapın

Son yöntem ise facebook sayfanızı satmak.Alan olur mu ? demeyin.Oluyor şahsen bu işi yapan birisiyim ve güzel paralar kazanabilirsiniz.Facebook sayfalarınızın beğenisi yükseltip satabilirsiniz.Peki nasıl müşteri bulacaksınız.Bunun için aşağıdaki web sitesine gidebilirsiniz.Burada hem facebook sayfası satabilir hemde satın alabilirsiniz.Kendisi sayfanızıın fiyatını sitedeki ilanlarla karşılaştırarak belirleyebilir ve kendiniz siteye ücretsiz bir şekilde ilan verip sayfanızı satabilirsiniz.

Facebook Sayfa Al Sat
Facebook Sayfaları Üzerinden Para Kazanma Facebook Sayfaları Üzerinden Para Kazanma Reviewed by Serdar Erol on Ağustos 03, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

loading...
Blogger tarafından desteklenmektedir.