Paid To Click (PTC) Nedir ?İnternetten para kazanmak istiyorsanız karşınıza çıkacak yöntemlerden biride paid to click (ptc) siteleri olacaktır.Türkçe karşılığı tıklamaya ödemedir.Yani websitelerin sizlere sunduğu reklamları tıklamak ve bunlardan para kazanmaktır.Bu sitelerde kazanç çok kolaydır.

Sadece bilgisayarınızın faresini kullanarak size kazanç imkanı sunar bu siteler.Aynı zamanda grid gibi yine tıklama yaparak oynayabileceğiniz çeşitli kazanç yöntemleri mevcuttur ptc sitelerinde.

Yazımın başında söylediğim gibi bu siteler çok uzun zamandır var 2008-2009 yılından beri bu tür binlerce site kuruldu ve kapatıldı.Az sayıda site o yıllardan beridir ayakta o sitelerden biri ise ptc sitelerinin kralı olarak bilinen Neobux.Sitede ptc yönteminin yanı sıra yine tıklama yaparak kazanabileceğiniz Adprize gibi ek kazanç imkanları bulunmaktadır.

Ayrıca siteye referans toplayarak veya sitede referans satın alarakta kazanç sağlayabilirsiniz.Eğer kendinize ait websiteniz varsa ptc sitelerinden organik ziyaretçi çekebilirsiniz.Bahsettiğim neobux sitesine kayıt olmak için aşağıdaki referans linkimi kullanabilirsiniz bol kazançlar.

Referans Linkim : https://www.neobux.com/?r=serdarerol

Paid To Click (PTC) Nedir ? Paid To Click (PTC) Nedir ? Reviewed by Serdar Erol on Ocak 17, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

loading...
Blogger tarafından desteklenmektedir.