Bitcoin Cüzdanı Oluşturabileceğiniz 3 Türk Sitesi


Bitcoin almak veya saklamak için kullanabileceğiniz 3 sanal cüzdanı bu yazımda sizlere tanıtacağım.Bu siteler neredeyse tüm türk kullanıcılar tarafından bilinen sitelerdir.Verdiğim sitelerden hem kripto para satın alabilir hem saklayabilir hemde başkalarına gönderebilirsiniz.İşte 3 büyük türk kripto para cüzdanı :


1 - BTCTÜRKEn bilinen bitcoin borsasıdır kayıt olurken sizden elinizde kimliğinizle bir fotoğraf adres ve banka bilgilerinizi istemektedir.Onay işlemi biraz zor olsada en güvenilir borsalardan biridir.

2  - KOİNİM


Türkiyede en bilinen ikinci kripto para borsasıdır burada bitcoin dışında litecoinde alıp satabilir ve cüzdan oluşturabilirsiniz.Onay sırasında btcturkte olduğu gibi kimliğinizle bir fotoğrafı siteye göndermeniz gerekiyor.Onay işlemleri zor olabilir fakat güvenebileceğiniz bir şirkettir.

3 - PARİBU

Paribu diğer borsalara göre onay işleminde daha kolay olan bir borsa eğer küçük çaplı işlemler yapıyorsanız paribuyu tavsiye edebilirim.Onay yapmanız için cep telefonu ve kimliğinizi onaylamanız gerekiyor.

Bitcoin Cüzdanı Oluşturabileceğiniz 3 Türk Sitesi Bitcoin Cüzdanı Oluşturabileceğiniz 3 Türk Sitesi Reviewed by Serdar Erol on Şubat 10, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

loading...
Blogger tarafından desteklenmektedir.